Ważny Komunikat!!!

Szanowni Państwo

 

Odłóżmy gotówkę, korzystajmy z płatności bezgotówkowych!

W związku z zagrożeniem związanym z koronawirusem i możliwością przenoszenia wirusów na powierzchni banknotów i monet, zwracamy się do Państwa z prośbą o maksymalne ograniczenie użycia płatności gotówkowych. Nie ułatwiajmy życia wirusowi!

 

W naszym Banku Spółdzielczym mają Państwo do dyspozycji formy bankowości elektronicznej – bankowość internetową, karty płatnicze. Ich użycie jest bezpieczne dla wszystkich, ogranicza skalę rozprzestrzeniania się choroby.

Płaćmy kartami w placówkach handlowych i usługowych, starając się używać funkcji zbliżeniowej. Równocześnie apelujemy, by w miarę możliwości ograniczyć wizyty w placówkach bankowych do naprawdę niezbędnych.

 

Do Państwa dyspozycji jest poczta elektroniczna lub telefony – jesteśmy zawsze do usług i chętnie odpowiemy na wszystkie pytania. W trosce o nasze wspólne zdrowie rekomendujemy także stosowanie wszelkich środków i zaleceń ochronnych przeciwko koronawirusowi. Ich szczegółowy opis znajdą Państwo na stronie https://www.gov.pl/web/koronawirus/porady