13 października 2013

11 października 2013 roku w Ustce odbyła się uroczystość z okazji 65-lecia Banku Spółdzielczego. Odznaczono pracowników banku medalem za Zasługi dla Polskiej Bankowości Spółdzielczej oraz uhonorowano Irenę Klein – Prezes Banku Spółdzielczego, Medalem Senatu.

Podczas uroczystości Jubileuszowych przedstawiono rys historyczny Banku Spółdzielczego w Ustce od momentu powstania do chwili obecnej. Dobre wyniki finansowe oraz stale poszerzana oferta usług jest zasługą dotychczasowej prezes Ireny Klein – mówili przedstawiciele władz centralnych Banku Spółdzielczego. Nie zabrakło występów muzycznych oraz teatralnych odegranych przez młodzież w dowód podziękowania za wspieranie ich działań przez Panią Prezes.

– Przede wszystkim chciałam podziękować klientom naszego Banku, bo to dzięki Wam istniejemy już 65 lat w dobie wielkiej konkurencji, potrafimy rywalizować z innymi bankami i pozyskiwać nowych klientów – mówiła Irena Klein – Prezes Banku Spółdzielczego w Ustce.

Wielką niespodzianką okazało się jednak jak podsumował prowadzący, wręczenie Pani Prezes Banku Medalu Senatu, wszystko było trzymane w ścisłej tajemnicy – dodał. Wręczania Medalu miał osobiście dokonać Kazimierz Kleina senator RP, jednak z powodu służbowego wyjazdu zagranicznego nie mógł uczestniczyć w tym wydarzeniu. Medal wręczył przedstawiciel senatora. W uzasadnieniu przyznania tego prestiżowego medalu mogliśmy usłyszeć, że jest on przyznawany osobom, które w sposób szczególny poświęcają się dla dobra wspólnego.

Bank Spółdzielczy w Ustce posiada swoje filie w Dębnicy Kaszubskiej, Słupsku, Smołdzinie, Główczycach, Kępicach, Postominie, Damnicy oraz Potęgowie.

http://bs.net.pl/aktualnosci-bankow-spoldzielczych/65-lat-banku-spoldzielczego-w-ustce